Tarpukario Kauno studentai

Auditorija

Vaikams

Amžiaus grupė

nuo 15 m.

Tipas

Ekskursija

Vieta

Kauno naujamiestis

Pradžia

Studentų skveras prie VDU (Daukanto g. 28, Kaunas)

Pabaiga

Buvę „Pažangos“ bendrovės rūmai (Laisvės al. 53, Kaunas)

Judėjimo būdas

Pėsčiomis lauke

Trukmė

Apie 1,5 val.

Atstumas

2,5 km

Kalba

Lietuvių

Metų laikas

Visais metų laikais

Trumpai apie ekskursiją

Ekskursijos Kaune su patyrusiais profesionaliais gidais. Aplankykit istorinius ir kultūrinius objektus. Rezervuokit savo ekskursiją po Kauną šiandien – https://www.paragaukistorijos.lt/ekskursijos-vaikams/.

Ekskursija „Tarpukario Kauno studentai“

Žaisminga ekskursija ekskursijos dalyvius supažindins su įdomiausiais tarpukario studentų gyvenimo akcentais, pakvies pasukti galvas atsakant į klausimus ir atliekant užduotis. Ekskursijos metu pateiksime įdomių faktų apie garsias Kauno universitetų dėstytojų ir absolventų asmenybes ir jų nuopelnus, perteiksime tarpukario studentų kasdieninio gyvenimo ypatumus, papasakosim apie jų pramogas, kultūros renginius.

Kelias vingiuoja pro:

VDU rektorato rūmus,  pirmuosius Lietuvos universiteto rūmus, Adomo Mickevičiaus gatvę, Žaliakalnio funikulierių, II Lietuvos universiteto rūmus, valstybės spaustuvę, Žemės ūkio rūmus, Studentų techninės draugijos kino teatrą, Ateitininkų rūmus, M. Žilinsko dailės galeriją, neofreską Lėjai Goldberg, Karininkų Ramovę, Konrado kavinę, „Pažangos“ bendrovės rūmus, buvusios „Pienocentro” bendrovės rūmus.

 

Nuotraukų šaltinis: http://www.limis.lt 

ir https://www.facebook.com/EkskursijosKauneSuDiana

Kaina

Teirautis dėl užsakymo